Youtube.com videa » www.youtube.com downloader, videa stažení zdarma » You tube

YouTube.com videa, videoklipy You tube

Youtube.com videa Server www.youtube.com asi netřeba příliš představovat, snad jen pro ty kteří se na internetu nepohybují příliš dlouho se jedná o nejpoužívanější a nejoblíbenější server pro sdílení a stahování videa a videoklipů na internetu.

Společnost YouTube.com byla založena v únoru roku 2005 jako server pro upload, download, sdílení a stahování videa zdarma (free download).

Server obsahuje filmové, televizní a hudební vidoklipy, domácí videa a spoustu jiného, zajímavého obsahu. Tato v podstatě geniálně jednoduchá myšlenka, a sice nechat uploadovat a hodnotit videa samotnými uživateli, katapultovala server www.youtube na přední příčky v žebříčcích návštěvnosti a oblíbenosti internetových projektů.

Velký třesk proběhl v říjnu roku 2006, kdy nad serverem Youtube.com převzala kontrolu společnost Google.com.

YouTube downloader, videa stažení zdarma

Youtube downloader Youtube downloader je program z řady download manažerů (Download Manager) určených pro stahování videí a videoklipů ze serveru YouTube.com.

Program Youtube downloader poskytuje poměrně intuitivní ovládání umožňující stahovat videa nejen ze webu You Tube, ale také ze serverů jiných.

Po zadání URL adresy požadovaného videa začne program videosoubor sám stahovat dle předem přednastavených možností (options).

Během stahování jsou Vám k dispozici různé informativní údaje jako fronta souborů které můžete upřednostňovat před jinými, nebo knihovna stažených a stahovaných souborů.

www.youtbe.com, www.youtubee.com

Názvy, které vidíte v nadpisu (www.youtbe.com, www.youtubee.com) patří mezi nejčastější překlepy při vyhledávání serveru Youtube.com.

youtube.om, yotube - překlepy při hledání

Podobně jako názvy v levém sloupečku, jsou i tato slova (youtube.om, yotube) poměrně častým překlepem při vyhledávání ve fulltextu. Youtube.com

Můžete přeskočit nahoru | přidat stránku k oblíbeným (pouze prohlížeč IE)

© 2008 Práci.eu | Kontakty

Realizace webu Mars webdesign

Zásady ochrany osobních údajů