Telefonica O2 Telefonica » www.Eurotel - O2 SMS zdarma, brána O2 TV, internet

Telefonica O2 - Eurotel

Podobně jako u mobilního operátora Vodafone - Oskar se lidem z paměti stále nevymazala značka Eurotel, nyní Telefonica O2 Czech Republic. Společnost Telefonica O2 - Eurotel patří mezi trojici mobilních operátorů na českém trhu.

Celkový způsob prezentace společnosti Vodafone - Oskar je tak trochu jiný. Asi každého zasáhly tvrdé a dlouhodobé reklamní kampaně v televizi, časopisech, na internetu, na frekventovaných veřejných místech. Proč ne, že?

Mobilní operátoři obecně mají obrovské zisky které je potřeba někam opětovně investovat a dobře cílená reklamní kampaň je dobrý způsob.

Telefonica O2.com

Svět telekomunikací je, zdá se, vysoce konkurenční a velmi dynamické prostředí ve kterém vlci (mobilní operátoři) číhají na svou kořist (zákazníci).

Další možnou situací je stav, kdy vlci (mobilní operátoři) číhají na svou kořist (opět mobilního operátora). Toto připodobnění je asi každému jasné. Situace na českém trhu si vyžádala transfuze, transformace a slučování jednotlivých operátorů se světovými giganty.

Dnešní Telefonica O2 Czech Republic je vlastně mix společností Telefonica O2 + Eurotel + Telecom.

Telefonica O2 sms zdarma (Eurotel SMS)

o2 Chcete-li pro poslání SMS zprávy zdarma a hned využít sítě mobilní sítě Telefonica O2 (Eurotel), stačí následovat tento odkaz...

ADSl připojení od Telefonica O2?

Podstatnou výhodou společnosti Telefonica O2 oproti ostatním českým operátorům jsou především "telefonní kabely", které společnosti spadly do klína při koupi Českého Telekomu.

O tom, zda vysokorychlostní internet ADSL od Telefonica O2 ano či ne bude předmětem jiného článku.

Můžete přeskočit nahoru | přidat stránku k oblíbeným (pouze prohlížeč IE)

© 2008 Práci.eu | Kontakty

Realizace webu Mars webdesign

Zásady ochrany osobních údajů