T-Mobile sms zdarma (poslat) » T-Zones, Paegas SMS zdarma, www.T-Mobile.cz

T-Mobile - Paegas

Mobilní operátor T-mobile, dříve Paegas patří mezi trojici mobilních operátorů, kteří působí na českém trhu.

Každý z operátorů, a platí to i o společnosti T-Mobile (Paegas), se snaží od těch ostatních odlišit, případně nabídnout něco jiného, nebo alespoň nového.

V mobilních a telekomunikačních oborech se točí veliké peníze, které je potřeba někam opětovně investovat a masivně cílená reklamní kampaň je dobrý způsob jak takové peníze utratit.

Proto se nelze divit že reklamy na mobilní operátory,
T-Mobile nevyjímaje, vídáme na televizních obrazovkách neustále.

T-Mobile, T-Zones » Služby, volání, SMS

T-Zones je portál mobilního operátora T-Mobile (dříve Paegas), který umožňuje zákazníkům a registrovaným uživatelům přístup k řadě služeb.

Jednou ze služeb, kterou můžete po registraci na portále T-Mobile T-Zones využívat je možnost odeslat až 20 SMS zpráv zdarma měsíčně. Co se týká konkurenceschopnosti v této službě, je T-Mobile chudý příbuzný. Druzí dva operátoři Vodafone a Telefonica O2 totiž tuto službu umožňují bez jakékoli registrace a bez omezení počtu SMS zdarma za měsíc.

Pošli SMS zdarma na T-Mobile

T-Mobile Poslání SMS zprávy do sítě T-Mobile je jednoznačně nejkomplikovanější.

Pokud chcete zaslat SMS zdarma do sítě T-Mobile (dříve Paegas), je nutné se nejprve zaregistrovat na portálu T-Zones a poté budete moci za měsíc poslat 20 SMS zdarma.

Zábava a služby

T-Mobile Přihlásit ke službě T-Zones se můžete v příslušné sekci na oficiálních stránkách mobilního operátora T-Mobile, nebo rovnou na portále T-Zones.

Chcete poslat SMS zdarma na jiného operátora?

Můžete přeskočit nahoru | přidat stránku k oblíbeným (pouze prohlížeč IE)

© 2008 Práci.eu | Kontakty

Realizace webu Mars webdesign

Zásady ochrany osobních údajů