Kanadské sruby, roubenky na klíč katalog » www.bydleni.com » Sruby, dřevěné domy klíč

Kanadské sruby a roubenky na klíč, katalog

Sruby Kanadské sruby a roubenky jsou hitem posledních sezón a na horách a méně osídlených místech slaví triumfální návrat.

Tyto dřevěné domy (sruby, roubenky) mohou být postaveny na klíč stejně jako jiné druhy rodinných domů. Dnešní stavby srubů a roubenek dokáží splnit náročné normy a technická specifika jako jsou energetické a protipožární požadavky, nebo například hlediska bezpečnosti a trvanlivosti dřevěného domu.

Chcete-li postavit srub či roubenku na klíč, probíhá plán stejně jakou u jakékoli jiné stavby montovaného domu.

Sruby svým vzhledem a konstrukcí nepasují a nehodí se do každé zástavby, jejich místo je především na horách a méně zastavěných místech.

Zato dřevostavby klasických domů mohou do značné míry, nebo i zcela, připomínat běžný rodinný dům.

Dřevostavby, dřevěné domy na klíč, ceník

Roubenky Dřevěné domy (sruby a roubenky) mají celkově nižší spotřebu energie, proto se jim také někdy přezdívá nízkoenergetické domy. Nespornou výhodou, pospícháte-li, je rozhodně rychlost výstavby domu, která může být v řádu několika týdnů (15 - 20).

Výhodou montovaných srubů a roubenek je především již zmiňovaná celoroční úspora energie na provoz a vytápění, rychlost výstavby a široká paleta možností, druhů a šablon těchto domů.

Firma Vám tedy může zajistit kompletní projektovou dokumentaci, nezbytné formality, stavební povolení a realizaci samotné stavby. Ale také za Vás může vyřídit například hypotéku potřebnou pro financování celé stavby na klíč.

Dřevostavby, montovaný dřevěný dům

Sruby a roubenky Sruby a roubenky

Kanadské sruby a roubenky, katalog domů

Sruby a roubenky Sruby a roubenky

Můžete přeskočit nahoru | přidat stránku k oblíbeným (pouze prohlížeč IE)

© 2008 Práci.eu | Kontakty

Realizace webu Mars webdesign

Zásady ochrany osobních údajů