Prison Break » Útěk z vězení online epizody download » Prison Break titulky download

Prison Break - Útěk z vězení

Prison Break, v českém překladu Útěk z vězení je velmi oblíbený seriál, který produkuje a zaštiťuje televize FOX.

Nebudu zde dlouze vyprávět příběh, který byl již dobře popsán na českých stránkách zabývajících se seriálem Prison break - Útěk z vězení.

Prison Break - Útěk z vězení

Linie seriálu se točí kolem záchrany nespravedlivě odsouzeného Lincolna Burrowse (Dominic Purcell), kterého se snaží zachránit hlavní postava celého seriálu, jeho bratr, Michael Scofield (Wentworth Miller)...

Útěk z vězení online epizody download

Vysvobozením bratra ze Státní věznice Fox River však příběh nekončí, právě naopak. Michael Scofield má celý útěk, včetně mnoha nepředvídatelných okolností, pečlivě naplánovaný, ale přesto na něj, jeho bratra a další postavy čeká mnoho nástrah.

Obliba seriálu pramení především z kvalitního hereckého obsazení, charakteru samotných postav a systematicky odkrývaných tajemství jednotlivých postav.

Prison Break - Útěk z vězení je napínavý příběh který Vás chytne a nejspíš také nepustí.

Možná je to dosti subjektivní pocit, ale nejlepší zážitek ze seriálu je při sledování původní anglické verze s titulky. Český dabing již tak kvalitní není.

Prison Break české titulky download, stažení

K jednotlivým dílům (k těm volně ke stažení) jsou k dispozici české titulky (download verze).

České titulky k seriálu Prison Break - Útěk z vězení jsou k dispozici ke stažení na českých fun stránkách tohoto seriálu.

Na některých amerických stránkách můžete sledovat seriál Prison Break online přímo přes internet. Bohužel zde nejsou většinou k dispozici české titulky.

Útěk z vězení online epizody

Útěk z vězení

 

Můžete přeskočit nahoru | přidat stránku k oblíbeným (pouze prohlížeč IE)

© 2008 Práci.eu | Kontakty

Realizace webu Mars webdesign

Zásady ochrany osobních údajů