Pergoly fotogalerie, altány, terasy na www, nábytek » Pergoly, přístřešky, altány zahrada

Pergoly, altány, terasy, přístřešky na www

Pergoly, altány Zahradní nábytek, mezi něž můžeme zařadit také pergoly, altány, terasy a různé zahradní přístřešky bývá stylovým, pohodovým a funkčním doplňkem Vaší zahrady.

Pergoly slouží například jako vhodný přístřešek pro posezení, popřípadě jako dekorační prvek. Jedná-li se Vám o posezení v každém počasí, je důležité aby byla pergola krytá, měla přístřešek.

Pergoly a zahradní altány mohou mít také pouze dekorativní účel, například jsou ideální pro popínavé rostliny.

Při výběru pergoly či altánu je asi nejdůležitější volba materiálu pro zhotovení konstrukce a vlastě celé stavby. Nejčastěji se pro jejich výrobu používá dřevo z jehličnanů, které má nižší cenu a snadno se zpracovává.

Pro ty, kteří si rádi připlatí za kvalitu je možné tyto přístřešky vyrobit z exotických dřevin jako je mahagon, teak (teakové dřevo), iroko a jiné dřeviny.

Foto, ceník přístřešků a altánů na zahradu

přístřešky, terasy Pro praktické využití jsou zde především různé přístřešky, poskytující střechu a krytí například pro zahradní nábytek, nebo různé nářadí a zahradní potřeby, které musí zůstat v suchu.

Stejně jako u pergol a altánů je i u praktických přístřešků důležitá volba správného materiálu. Jiný materiál použijete na přístřešek sloužící pouze pro uschování nářadí a naprosto jiný materiál je potřeba v případě, že se chystáte daný přístřešek vybavit například venkovním krbem či grilem.

V případě venkovního přístřešku vybaveného krbem či grilem je důležité dodržet bezpečnostní opatření, která souvisí s využitím otevřeného ohně. Níže najdete malou fotogalerii, fotografie altánů, pergol, přístřešků - Pergoly. Pro ceny a ceníky jednotlivých produktů navštivte oficiální stránky prodejců.

Pergoly fotogalerie, altány, terasy

Pergoly, terasy, altány Pergoly, terasy, altány

Obrázky, fota pergol, teras, altánů, přístřešků

Pergoly, terasy, altány Pergoly, terasy, altány

Odkazy z jiných sekcí

  • Okna Vekra
  • Okna Velux
  • Ikea nábytek
  • Můžete přeskočit nahoru | přidat stránku k oblíbeným (pouze prohlížeč IE)

    © 2008 Práci.eu | Kontakty

    Realizace webu Mars webdesign

    Zásady ochrany osobních údajů