Baumax Ostrava » www.Obi katalog, Hornbach Praha, Brno » Bauhaus - dílna a zahrada

Hypermarket Obi Praha, brno, Obi katalog

Hypermarket Obi Přesnější výraz než hypermarket je pro společnost Obi Hobbymarket.

Hobby market Obi patří mezi markety s širokou nabídkou potřeb pro zahradu a zahrádkáře, dále pak oddělení stavebnin a stavebních materiálů a potřeb pro řemeslníky.

Podobně jako i jiné hypermarkety vydává společnost Obi katalog nových či zlevněných produktů. Prodejny najdete například v praze, Brně, Ostravě, Plzni a dalších větších městech ČR.

Hornbach - vše pro dílnu a zahradu

Hornbach Společnost Hornbach patří k největším řetězcům mezi stavebními markety v Evropě. Jedná se o rodinný podnik s dlouholetou tradicí.

Opět se jedná o společnost která prodává a distribuuje veškeré zahradní potřeby a pomůcky pro zahrádkáře. Mezi další sortiment patří například zahradní nábytek nebo otevřené či kryté zahradní bazény.

Hobby market Baumax - vše pro kutily

Baumax Společnost Baumax patří mezi hypermarkety s celosvětovou působností. V České republice zahájil Baumax činnost v roce 1992.

V nabídce hypermarketu najdete široký výběr zahradního nábytku, vybavení a doplňků pro zahrádkáře a kutily. Silnou zbraní oproti konkurenci je také pestrá nabídka stavebnin a stavebních materiálů.

Hobby markety Baumax najdete ve větších městech České republiky...Praha, Brno, Hradec Králové, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Karlovy Vary, Chomutov...

Bauhaus a katalog zahradní techniky

Bauhaus Bauhaus je dalším tzv. Hobby maketem, který v České republice ukusuje z pomyslného koláče.

Stejně jako v ostatních hobbymarketech zde najdete pestrou paletu vybavení, strojů a nástrojů pro zahradníky, zahrádkáře a různé řemeslníky.

S nabídkou více než 200 filiálek v Německu, Rakousku, České republice, Španělsku, Dánsku, Slovinsku, Švédsku a Turecku je Bauhaus jedním z největších obchodních podniků na trhu v Evropě.

Hnojiva, Sanita, vybavení koupelen

Hnojiva, Sanita, vybavení koupelen Hnojiva, Sanita, vybavení koupelen

Zahradní stroje, nástroje, sekačky

Zahradní stroje, nástroje, sekačky Zahradní stroje, nástroje, sekačkyk

Můžete přeskočit nahoru | přidat stránku k oblíbeným (pouze prohlížeč IE)

© 2008 Práci.eu | Kontakty

Realizace webu Mars webdesign

Zásady ochrany osobních údajů