ICQ online stažení zdarma » www.ICQ 6 čeština, skiny » Icq2go.com, ICQ download

ICQ online, stažení zdarma (čeština, skiny)

ICQ Program ICQ (ICQ 5.1, 6) je jeden z nejrozšířenějších programů určených pro komunikaci na internetu.

ICQ (ICQ) je online nástroj pro posílání krátkých a rychlých textových zpráv jakémukoli uživateli, který vlastní program ICQ.com, emailovou schránku (email), nebo například mobilní telefon.

V nejrozšířenější základní verzi je program ICQ ke stažení zcela zdarma, (ICQ) včetně velkého množství pluginů, updatů a programových či vzhledových rozšíření včetně jazykové lokalizace (ICQ čeština download). Pokud byste chtěli vyzkoušet i jiné komunikátory, jako je třeba ICQ2Go, nebo program QIP 8080 a QIP 9020 Infinum, najdete je na QIP a ICQ. Sekce pro Download - stažení zdarma QIP a ICQ je zde.

Program Icq2go.com bez instalace na PC

icq2go Icq2go je jednou z možností, jak používat program ICQ bez nutnosti jeho instalace na pevný disk PC. Výhody programu Icq2go (www.icq2go.com) doceníte především v případě, že cestujete a instalace programu vás obtěžuje.

V tom případě pouze najedete na oficiální stránky programu ICQ2GO, kde si zvolíte Flash či JAVA verzi programu, přihlásíte se a...můžete chatovat :-).

ICQ5.1 a ICQ6, stažení češtiny, skiny ICQ

Ať už se jedná o jakoukoli verzi programu (ICQ5.1 a ICQ6), je možné program rozmanitě obohacovat (upgradovat) a rozšiřovat o různá nastavení (funkční či vzhledová). ICQ češtinu a skiny můžete zdarma stáhnout na oficiálních stránkách programu.

Stažení programu ICQ, download chat nástroj

Program, jehož používání je zcela zdarma, můžete stáhnout na oficiálních stránkách ICQ. Základní verze programu ICQ2go i ICQ 5.1 či 6 je tedy zcela zdarma ke stažení, pokud však budete chtít využívat nadstavbové funkce, budete si muset připlatit.

Hry ICQ, Atlas hry přes program skiny

Program ICQ Program ICQ

ICQ TV, online televize, ICQ6 Windows Vista

Program ICQ Program ICQ

Můžete přeskočit nahoru | přidat stránku k oblíbeným (pouze prohlížeč IE)

© 2008 Práci.eu | Kontakty

Realizace webu Mars webdesign

Zásady ochrany osobních údajů