Horoskopy zítra, rok 2008, www.horoskopy lásky dnes » Astrologie, numerologie

Horoskopy zítra, horoskop 2008

Horoskopy Dnes na horoskopy a jiné různé předpovědi "dá" mnoho lidí. Mezi takzvané prostředky k "věštění" bývá využíváno především Tarotů (obrázkové karty), numerologie (hra s čísly), astrologie (poloha hvězd...) a mnoho jiných.

Většina z nás jistě zná příběh mistra Kudrny (Luděk Sobota) ve filmu Jáchyme, hoď ho do stroje, kde se hlavní hrdina řídí po celou dobu, kdy mu vše vychází, neplatným horoskopem (předpovědí). Když zjistí že byl chráněn placebem, znejistí :-).

I v reálném světě si lidé sestavují (nechávají sestavovat) horoskopy na dnes, zítřek nebo dokonce na celý příští rok (v tomto případě horoskop na rok 2008) a přizpůsobují se mu. Tato závislost (nebo víra) některých lidí je samozřejmě živnou půdou pro celou řadu podvodníků

Horoskopy lásky, horoskop dnes

Ty romantičtější povahy se asi zajímají především o tzv. horoskopy lásky, kterým se na internetu obvzláště daří.

Upřímně řečeno jsem tak trošku skeptik vůči těmto technikám a na horoskop lásky, asi jako na horoskopy typu - dnes Vás čeká toto a toto - prostě nevěřím...ale to asi Vás, jakožto zájemce o horoskopy lásky, nezajímá.

Ještě si neodpustím jednu větu...při čtení některých horoskopů se nemohu ubránit představě, že daný horoskop tvoří jakýsi dobrodruh, který se při jeho psaní šťourá "někde" a zároveň si sám sebe jaksi mimoděk představuje jako anděla, který Vás, krásnou dívku, spasí.

Astrologie, numerologie

Mezi další prostředky k "věštění" bývá využíváno například Tarotů (obrázkové karty), numerologie (hra s čísly), astrologie (poloha hvězd...) a mnoho dalších pomůcek (mouka, vejce, lógr, rozsypaný čaj - to už je však dost náročné).

Věřit, nevěřit?

Budoucnost z karet Ať už se jedná o jakoukoli věštbu, je asi jedno zda věříte či nevěříte...respektive je to každého věc.

Můžete přeskočit nahoru | přidat stránku k oblíbeným (pouze prohlížeč IE)

© 2008 Práci.eu | Kontakty

Realizace webu Mars webdesign

Zásady ochrany osobních údajů