Elektro Electroworld » www.obchody Datart elektro Praha, Brno...katalogy, E-shopy

Elektro Electroworld, e-shop prodejny

Elektro Electroworld Společnost Electroworld (Electro world), mezi jejíž sortiment patří široká oblast elektra, působí v České republice, Polsku a Maďarsku.

Mezi sortiment, který v obchodech elektro Electroworld naleznete patří veškerá audio či video technika, LCD či plazmové televizory, videokamery a fotoaparáty, počítače a příslušenství, malé i velké domácí spotřebiče, DVD přehrávače, domácí kina, telefony, GPS navigace a mnoho jiných věcí.

Prodejny a pobočky společnosti Electroworld najdete ve větších městech jako je Praha, Brno, Ostrava, Hradec Králové a jsou poměrně dobře rozložené o celé České republice (západní čechy jsou více).

Obchody Datart elektro Praha, Brno

Obchody Datart elektro Společnost Datart je dalším velkým a oblíbeným prodejcem elektra, elektroniky v České republice.

Obchody Datart elektro jsou především maloobchodní prodejci spotřební elektroniky a na českém a slovenském trhu působí již od roku 1990 (informace pochází z oficiálních stránek).

V kamenných prodejnách či e-shop obchodech Datart najdete široký sortiment spotřební elektroniky...domácí spotřebiče, audio či video techniku, PC sestavy, notebooky a jejich příslušenství, mobilní telefony, fotoaparáty a videokamery s příslušenstvím a další sortiment běžný v prodejnách elektra.

Mp3 přehrávače, flash disky, sluchátka...

Electro, elektro Electro, elektro

Notebooky, PC sestavy a mobilní telefony...

Electro, elektro Electro, elektro

Můžete přeskočit nahoru | přidat stránku k oblíbeným (pouze prohlížeč IE)

© 2008 Práci.eu | Kontakty

Realizace webu Mars webdesign

Zásady ochrany osobních údajů