Driving Range » www.kurzy golfu » Trenér na golf, golfové kurzy, golfová škola

Driving Range, golfová škola, www kurzy

Driving Range Driving Range (tréninková louka) je místo kam většinou vedou první kroky začínajícího golfisty a záleží jen na Vás, jak často se na něj budete vracet.

Na venkovním Driving Range si můžete zatrénovat buď sami, s golfovým trenérem (profesionálem), nebo můžete navštívit hromadné golfové kurzy - golfová škola.

Golfovou školu najdete jak na golfových hřištích, tak na již zmíněných tréninkových loukách (Driving Range). Na Drivingu je většinou nějaký profesionální trenér, který by Vás měl seznámit se základy golfového švihu, golfových pravidel a etiky.

Golfové kurzy, trenéři, kurzy golfu

Golfové kurzy, trenéři Jste-li začátečníci, měli byste navštívit nějaký golfový kurz odpovídající Vašim znalostem a schopnostem.

Volba trenéra, který Vám má principy a techniku golfového švihu a hry obecně vysvětlit, je zásadní. Profesionálních trenérů golfu je čím dál více, ale kvalitních přibývá pomálu. Důležitý je také vztah a důvěra ve schopnost naučit, proto Vám mohou hodně pomoci reference.

Chcete-li si pouze zatrénovat, můžete si zapůjčit golfovou hůl (cca 100,- Kč), tréninkové míče (cca 100,- Kč) a dle chuti a času trénovat.

golfové hřiště golfové hřiště

golf golfové rukavice

Můžete přeskočit nahoru | přidat stránku k oblíbeným (pouze prohlížeč IE)

© 2008 Práci.eu | Kontakty

Realizace webu Mars webdesign

Zásady ochrany osobních údajů