ČT Česká Televize, Nova, Prima TV, www.čt1, čt24, archiv pořadů České televize, Nova

ČT, Česká Televize archiv pořadů, ČT1, ČT24

Česká Televize ČT - Česká televize je jedinou českou veřejnoprávní televizí a tudíž nad ní má dohled Rada pro rozhlasové a televizní vysílání.

V nabídce programů České Televize najdeme program s názvem ČT1, který nabízí hlavní programovou nabídku, program ČT24 zabývající se zpravodajstvím a stanici ČT2 která nabízí především sport a méně komerční produkty.

Digitální vysílání, které je v České republice momentálně hodně diskutovaným tématem, zastihlo i programy České televize, jmenovitě ČT24 a ČT4 sport, které vysílají pouze digitálně.

Televize Nova, TV online archiv filmů

Nova TV Televize Nova TV je další z komerčních televizních stanic vysílajících v České republice.

Stejně jako u ostatních televizí, je i u Televize Nova zatím problém s online TV vysíláním. K dispozici je zájemcům Nova TV online archiv odvysílaných pořadů a filmů.

Dalším televizním kanálem, na který Televize Nova spoléhá je filmový kanál Nova Cinema.

Televize Prima TV, www.iprima.cz

Televize Prima Televize Prima TV je další televizní kanál, který bojuje o české diváky.

Obvzláště v poslední době, kdy televize Prima (www.iPrima.cz) změnila razantně spoustu služeb a technických věcí, se dostává na vrchol a o sledovanost pořadů bojuje především s televizí Nova TV.

Televize Prima TV na internetu prozatím nevysílá online, ale podobně jako u ostatních televizních stanic si můžete záznamy jednotlivých pořadů prohlédnout v archivu pořadů na oficiálních stránkách iPrima.cz.

Digitální vysílání v České republice, ceny O2

Digitální vysílání Jak jsem již zmínil, a nejspíš jsem ani nemusel, digitální vysílání zažívá v České republice boom.

Stanice jako Televize Nova, Prima TV, či stanice České televize ČT1, ČT2, ČT4, ČT 4 sport již vysílají digitálně (souběžně s běžným vysíláním).

Digitální vysílání, vlastníte-li set top box, můžete na většině území sledovat zdarma. Toužíte-li po větším množství programů, můžete si zakoupit balíček služeb u některé ze společností jako Digi TV, O2 nebo UPC.

TV Archiv pořadů a televizních filmů

Fotografie z filmů Fotografie z filmů

Filmy online na www stránkách

Fotografie z filmů Fotografie z filmů

Můžete přeskočit nahoru | přidat stránku k oblíbeným (pouze prohlížeč IE)

© 2008 Práci.eu | Kontakty

Realizace webu Mars webdesign

Zásady ochrany osobních údajů