Avast antivirus stažení zdarma (download) » www.avast home edition, antivirový program

Avast antivirus home, download zdarma

Avast antivirus Proslulý a kvalitní antivir Avast antivirus pod stejnojmennou značkou vyvíjí a distribuuje ryze česká firma ALWIL Software, založená v dubnu roku 1991.

Společnost Alwil Software se specializuje na správu a ochranu dat počítačů a serverů běžících na operačních systémech MS­DOS, Novell či Windows.

Produkty společnosti Alwil Software jsou určeny jak běžným uživatelům, například již zmíněný Avast antivirus home Edition (antivirový program pro nekomerční využití), tak firmám které požadují komplexní zabezpečení počítačové sítě, nebo celých serverů.

Služby a produkty společnosti Alwil Software, mezi něž je důležité zařadit Avast antivirus home, který je ke stažení zdarma, jsou na špičkové úrovni a mohou velice snadno konkurovat světovým výrobcům.

Antivirový program stažení zdarma, antivir

Antivirový program Antivirové programy jsou často šířeny jako demoverze s časově omezeným funkčním obdobím.

Kvalitní antivirový program bývá jen velmi zřídka zdarma.

Avast antivirus ve verzi "Home" je jedním z těchto antivirů, které zdarma šířeny jsou a zároveň umožňuje průběžný online update databáze virů a online update samotného antivirového programu.

Avast antivirus Home je ke stažení zcela zdarma a ve své třídě (pro nekomerční použití je zdarma) patří určitě mezi to nejlepší co je na trhu k dispozici. Avast

Můžete přeskočit nahoru | přidat stránku k oblíbeným (pouze prohlížeč IE)

© 2008 Práci.eu | Kontakty

Realizace webu Mars webdesign

Zásady ochrany osobních údajů